درباره ما

سبزبان چیست؟

اولین سامانه خصوصی جامع آموزش و ترویج کشاورزی غیر دولتی ایران در قالب یک شرکت دانش بنیان که با استفاده از تکنیک‌های جدید و به‌روز تولید محتوا، زمینه آموزش موثر و بدون مرز همه علاقمندان را فراهم می‌آورد.

مخاطب

مخاطب سبزبان، اساتید دانشگاه‌ها، پژوهشگران، کارشناسان، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌ها و کشاورزان و باغداران و دامداران و همه فعالان عرصه‌های مختلف کشاورزی و علوم دامی هستند.

چشم انداز

ایجاد فرصت آموختن برای همه کارشناسان دولتی و غیر دولتی و بهره‌برداران (تولید کنندگان)

ماموریت

ماموریت سبزبان: اتصال مدرسان از دانشگاه‌ها و مراکز و موسسات تحقیقاتی به همه مشتاقان و علاقمندان آموزش‌های دانش بنیان کشاورزی

سرگذشت سبزبان

سبزبان در 13 فروردین 1399، با ایجاد یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام و یک کانال در شبکه اجتماعی تلگرام، کار خود را آغاز کرد. از تاریخ 31/03/1399، شرکت سبزبان با ایده محوری «تولید محتوا برای شاخه‌های مختلف کشاورزی در قالب‌های جدید رسانه‌ای (اینفوگرافی، موشن گرافی و …)» به عنوان یک هسته‌ی فناور در مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی وابسته به مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان مستقر گردید و در تاریخ 06/04/1400 به واحد فناور ارتقا یافت. در حال حاضر، سبزبان در ابتدای یک راه طولانی است و قصد دارد به بزرگ‌ترین مجموعه آموزشی در زمینه کشاورزی تبدیل شود، البته با توکل به خدا، سعی و تلاش خود و یاری همه شما همراهان گرامی!

خوش آمدید!

ورود به حساب کاربری خود در زیر

ایجاد حساب جدید!

پر کردن فرم های زیر برای ثبت نام

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود وارد کنید.

Add New Playlist