1. ورود و عضویت

برای عضویت در سبزبان بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

کافی است در کادر مربوطه ایمیل (یا شماره موبایل) و رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید.

لطفا به این لینک مراجعه کنید و درخواست بازیابی رمز عبور را ارسال کنید.

2. دوره‌های آموزشی و مدرسان

از طریق جستجو در عنوان دوره، نام مدرس و محتویات دوره (سرفصل درس‌های موجود در هر دوره) می‌توانید دوره آموزشی دلخواه خود را بیابید.

برای این کار، می‌توانید به بخش «درخواست و پیشنهاد آموزش» وارد شوید و مشخصات دوره آموزشی مد نظر خود را در فرم وارد نمایید. سفارش دوره به دو صورت شخصی و سازمانی است.

بله، کافی است در بخش «درخواست و پیشنهاد آموزش»، گزینه «درخواست آموزش سازمانی» را انتخاب و فرم مخصوص سفارش دوره را تکمیل بفرمایید تا پس از بررسی، سبزبان با شما تماس خواهد گرفت.

برای این کار، به صفحه مخصوص آن مدرس بروید و سپس از طریق مسیرهای ارتباطی مشخص شده برای آن مدرس، با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

بخشی از آموزش‌های سبزبان به صورت رایگان ارائه می‌شود؛ اما در کنار این بخش، برای دانشجویان و سایر مخاطبان، به مناسبت‌های مختلف، تخفیف‌هایی در نظر گرفته می‌شود که از طریق سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

برای این کار، می‌توانید به بخش «درخواست و پیشنهاد آموزش» وارد شوید و مشخصات دوره آموزشی و مدرس مورد نظر خود را در فرم وارد نمایید.

در تدریس آموزش‌ها، همواره سعی بر این است که جای هیچ گونه سوال یا ابهام باقی گذاشته نشود. با این حال، در پایین صفحه مخصوص هر دوره آموزشی، بخشی برای طرح سوالات و پاسخ‌گویی مدرس در نظر گرفته شده است.

مراحل ثبت سفارش آموزش مورد نظر شما بسیار ساده است و مراحل آن در ادامه آمده است:

  • ابتدا ثبت نام کنید.
  • بر روی آموزش مورد نظر خود کلیک کنید
  • از طریق دکمه «افزودن به سبد» آموزش مورد نظر خود را به سبد اضافه نمایید.
  • لطفا شرایط استفاده از خدمات را مطالعه کنید و سپس گزینه «پرداخت و ثبت سفارش» را بزنید. پس از انجام مراحل فوق، لینک دانلود آموزش(های) مورد نظرتان در حساب کاربری تان فعال می‌شود.

ویدئوی زیر به صورت کامل شیوه تهیه آموزش‌های سبزبان را توضیح می‌دهد.

اطلاع رسانی در خصوص شروع جشنواره‌های تخفیف سبزبان، از طریق شبکه‌های اجتماعی سبزبان صورت می‌گیرد؛ بدین جهت پیشنهاد می‌شود در شبکه‌های اجتماعی سبزبان عضو شوید.

لینک‌های دانلود محدودیتی نداشته و هر زمان می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان، به آموزش‌هایتان دسترسی داشته باشید.

یکی از دلایلی که ممکن است لینک دانلود کار نکند، سرعت پایین اینترنت و یا مشکل مرورگرتان باشد. ابتدا Ctrl+F5  را بزنید و مجدد روی لینک دانلود کلیک کنید. اگر مشکل برطرف نشد، این مورد را به بخش مخاطبین اطلاع دهید. برای این کار می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

این مشکل به دلیل از کار افتادن لینک دانلود است؛ شما می‌توانید این مورد را به بخش مخاطبین اطلاع دهید؛ برای این کار می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

برخی از دوره‌های آموزشی دارای جزوه‌ای به فرمت PDF هستند که در پایین صفحه مربوط به هر درس ارایه شده است. پس از خرید دوره آموزشی، شما می‌توانید این فایل را دانلود و مطالعه نمایید.

خوش آمدید!

ورود به حساب کاربری خود در زیر

ایجاد حساب جدید!

پر کردن فرم های زیر برای ثبت نام

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود وارد کنید.

Add New Playlist